Kurucu Merkez Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Başkan

Şenol VATANSEVER

 

Başkan Vekili

Turgut ÇİLİNGİR | Jolly Tur

Çalışma Grubu Görevi:

  • Yapay Zeka Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı

 

Başkan Yardımcısı

Murat ALTINOK | Altınbaş

 

Başkan Yardımcısı

Ömür BENEK | Türk Hava Yolları (THY)

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Proje Yönetim Ekibi
  • Dijital ve Fiziksel Belge Yönetimi

Yardımcı Sorumluluk Alanı:

  • Teşkilat ve Yeni Üye Kazanımı

 

Başkan Yardımcısı

Özgür ÇETİN | Pronet

Ana Sorumluluk Alanı:

  • Sosyal ve Kültürel İşler

Çalışma Grubu Görevi:

  • Yapay Zeka Çalışma Grubu Başkanı

 

Başkan Yardımcısı

Murat ÇİM | Telpa & General Mobile

Ana Sorumluluk Alanı:

  • Telekomünikasyon Çalışma Grubu
  • Profesyonel ve Akademisyen Kazanımı

 

Başkan Yardımcısı

Süleyman DEMİR | Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli (Dilek Holding)

Çalışma Grubu Görevi:

  • Turizm Çalışma Grubu Başkanı

 

Başkan Yardımcısı

Tahir DEMİRTAŞ | Red Bull

Ana Sorumluluk Alanı:

  • Gıda/İçecek Çalışma Grubu
  • Dijital Dönüşüm Çalışma Grubu

 

Başkan Yardımcısı

Kahraman DİNÇER | EWE Turkey Holding

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Enerji Çalışma Grubu

 

Başkan Yardımcısı

Mustafa GAYIR | İstanbullines Denizcilik

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Lojistik/Taşıma/Ulaşım Çalışma Grubu

Yardımcı Sorumluluk Alanları:

  • Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler
  • Profesyonel ve Akademisyen Kazanımı

 

Başkan Yardımcısı

Kerem GÜN | Point Hotel Taksim

Ana Sorumluluk Alanı:

  • Turizm Çalışma Grubu

 

Başkan Yardımcısı

Adem KAYA | Borsa İstanbul

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Medya İle İlişkiler
  • Finans Çalışma Grubu
  • Blockchain Çalışma Grubu

 

Başkan Yardımcısı

Cihan KESER | Hannover Fairs Turkey

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Yapay Zeka Çalışma Grubu
  • Kişisel Verilerin Korunması (KVK) Kanunu Çalışma Grubu

 

Başkan Yardımcısı

Kutay MUTLUER | Ak Gıda – Group Lactalis

Çalışma Grubu Görevi:

  • Gıda/İçecek Çalışma Grubu Başkanı

 

Başkan Yardımcısı

Hüsnü TAVLAŞ | Türk Nippon Sigorta

Ana Sorumluluk Alanı:

  • Teşkilat ve Yeni Üye Kazanımı
  • Siber Güvenlik Çalışma Grubu

 

Başkan Yardımcısı

Ferdi YILMAZ | Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV)

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler
  • İnsansı Robotlar Çalışma Grubu

Operasyonel Sorumluluk Alanı:

  • Web Sitesi Ekibi

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler

Fatih AYDIN | Kolan Hastanesi

 

Coşkun AYRAN | Bileşim A.Ş.

 

Emre BORA | Gürsoy Grup

 

Ulaş CANTEPE | Baktat Gıda

Yardımcı Sorumluluk Alanı:

  • Sosyal ve Kültürel İşler

Çalışma Grubu Görevleri:

  • Gıda/İçecek Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı
  • Nesnelerin İnterneti Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı

Operasyonel Sorumluluk Alanı:

  • Sosyal Medya

 

Ömer Özgür ÇETİNOĞLU | TOFAŞ

 

Mehmet Ufuk DOKUZLUOĞLU | Doğan Dağıtım (Doğan Holding)

 

Murat EMANET | Ankara Sigorta

 

Fehmi KAYA | Tacirler Yatırım Menkul Değerler

Çalışma Grubu Görevi:

  • Finans Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı

 

Murat MUTLU | Kuryenet

 

Zekeriya ÖZNAM | Katılım Emeklilik ve Hayat

Yardımcı Sorumluluk Alanı:

  • Proje Yönetim Ekibi

Çalışma Grubu Görevi:

  • Finans Çalışma Grubu Başkanı

Operasyonel Sorumluluk Görevi:

  • Dijital ve Fiziksel Belge Yönetimi

 

Melih Melik SÖNMEZ | Ulusoy Denizyolları İşletmeciliği

Ana Sorumluluk Alanı:

  • Nesnelerin İnterneti Çalışma Grubu
  • Endüstri 4.0 Çalışma Grubu

Yardımcı Sorumluluk Alanı:

  • Medya ile İlişkiler

Çalışma Grubu Görevleri:

  • Blockchain Çalışma Grubu Başkanı
  • Lojistik/Taşıma/Ulaşım Çalışma Grubu Başkanı

 

Ahmet TOSUNOĞLU | Hobim

 

Cüneyt YILMAZ | Bağcılar Belediyesi

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Toplum 5.0 Çalışma Grubu
  • E-Devlet Çalışma Grubu

Yardımcı Sorumluluk Alanı:

  • Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler