Kurucu Merkez Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Başkan

Şenol VATANSEVER

Başkan Vekili

Turgut ÇİLİNGİR
Jolly Tur

Çalışma Grubu Görevi:

  • Yapay Zeka Çalışma Grubu Başkanı

Başkan Yardımcısı

Murat ALTINOK
Altınbaş

Başkan Yardımcısı

Ömür BENEK
Türk Hava Yolları (THY)

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Proje Yönetim Ekibi
  • Dijital ve Fiziksel Belge Yönetimi

Yardımcı Sorumluluk Alanı:

  • Teşkilat ve Yeni Üye Kazanımı

Başkan Yardımcısı

Ulaş CANTEPE
Baktat Gıda

Ana Sorumluluk Alanı:

  • Sosyal ve Kültürel İşler

Çalışma Grubu Görevleri:

  • Gıda/İçecek Çalışma Grubu
    Başkan Yardımcısı
  • Nesnelerin İnterneti Çalışma Grubu
    Başkan Yardımcısı

Operasyonel Sorumluluk Alanı:

  • Sosyal Medya

Başkan Yardımcısı

Murat ÇİM
Telpa & General Mobile

Ana Sorumluluk Alanı:

  • Telekomünikasyon Çalışma Grubu
  • Profesyonel ve Akademisyen Kazanımı

Başkan Yardımcısı

Süleyman DEMİR
Radisson Blu Hotel, İstanbul Şişli (Dilek Holding)

Çalışma Grubu Görevi:

  • Turizm Çalışma Grubu Başkanı

Başkan Yardımcısı

Tahir DEMİRTAŞ
Red Bull

Ana Sorumluluk Alanı:

  • Gıda/İçecek Çalışma Grubu
  • Dijital Dönüşüm Çalışma Grubu

Başkan Yardımcısı

Kahraman DİNÇER
EWE Turkey Holding

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Enerji Çalışma Grubu

Başkan Yardımcısı

Mustafa GAYIR
İstanbullines Denizcilik

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Lojistik/Taşıma/Ulaşım Çalışma Grubu

Yardımcı Sorumluluk Alanları:

  • Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler
  • Profesyonel ve Akademisyen Kazanımı

Başkan Yardımcısı

Kerem GÜN
Point Hotel Taksim

Ana Sorumluluk Alanı:

  • Turizm Çalışma Grubu

Başkan Yardımcısı

Adem KAYA
Borsa İstanbul

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Medya İle İlişkiler
  • Finans Çalışma Grubu
  • Blockchain Çalışma Grubu

Başkan Yardımcısı

Cihan KESER
Hannover Fairs Turkey

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Yapay Zeka Çalışma Grubu
  • Kişisel Verilerin Korunması (KVK) Kanunu Çalışma Grubu

Başkan Yardımcısı

Kutay MUTLUER
Ak Gıda – Group Lactalis

Çalışma Grubu Görevi:

  • Gıda/İçecek Çalışma Grubu Başkanı

Başkan Yardımcısı

Melih Melik SÖNMEZ
Ulusoy Denizyolları İşletmeciliği

Ana Sorumluluk Alanı:

  • Nesnelerin İnterneti Çalışma Grubu
  • Endüstri 4.0 Çalışma Grubu

Yardımcı Sorumluluk Alanı:

  • Medya ile İlişkiler

Çalışma Grubu Görevleri:

  • Blockchain Çalışma Grubu Başkanı
  • Lojistik/Taşıma/Ulaşım Çalışma Grubu Başkanı

Başkan Yardımcısı

Hüsnü TAVLAŞ
Türk Nippon Sigorta

Ana Sorumluluk Alanı:

  • Teşkilat ve Yeni Üye Kazanımı
  • Siber Güvenlik Çalışma Grubu

Başkan Yardımcısı

Ferdi YILMAZ
Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV)

Ana Sorumluluk Alanları:

  • Kamu ve Sivil Toplum Kuruluşları ile İlişkiler
  • İnsansı Robotlar Çalışma Grubu

Operasyonel Sorumluluk Alanı:

  • Web Sitesi Ekibi

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler

Fatih AYDIN
Kolan Hastanesi

Coşkun AYRAN
Bileşim A.Ş.

Emre BORA
Gürsoy Grup

Ömer Özgür ÇETİNOĞLU
TOFAŞ

Mehmet Ufuk DOKUZLUOĞLU
Doğan Dağıtım (Doğan Holding)

Murat EMANET
Ankara Sigorta

Fehmi KAYA
Tacirler Yatırım Menkul Değerler

Çalışma Grubu Görevi:

  • Finans Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı

Murat MUTLU
Kuryenet

Zekeriya ÖZNAM
Katılım Emeklilik ve Hayat

Yardımcı Sorumluluk Alanı:

  • Proje Yönetim Ekibi

Çalışma Grubu Görevi:

  • Finans Çalışma Grubu Başkanı

Operasyonel Sorumluluk Görevi:

  • Dijital ve Fiziksel Belge Yönetimi

Ahmet TOSUNOĞLU
Hobim